In memoriam Lies Ruijgvoorn

Ons langstzittende vrijwilligster Lies Ruijgvoorn is in hospice "De Heideberg" op bijna 90 jarige leeftijd overleden naast haar geliefde kerk. Lies was vanaf haar 12e jaar tot aan haar overlijden vrijwilligster bij de parochie. Lange tijd zette zij zich in voor het missiewerk in onze regio. Tevens verzorgde zij de financiën en vooral het digitaliseren van onze ledenadministratie. Ze heeft voor al haar vrijwilligerswerk de pauselijke onderscheiding Pro Ecclesia et Pontifice gekregen. Ze was lid van onze Parochiële Advies Raad en ook was ze bestuurslid van de KBO. We gaan haar verhalen over het “oude” Santpoort en de oprichting van onze kerk missen. Lies heeft haar lichaam ter beschikking gesteld aan de wetenschap. Op zaterdag 27 januari 2024 was er een herdenkingsdienst in haar Naaldkerk. Het werd een bijzondere dienst, verzorgd door José Rustemeijer en Jeannette Meijer. Met familie en vele bezoekers werd stilgestaan bij deze bijzondere vrouw, die deskundig was, zeer zelfredzaam als kind, als jong volwassene en in haar gepensioneerde tijd. Wij zijn haar veel dank verschuldigd.


Posted in Nieuws on feb 01, 2024.